Přihlaste své projekty do soutěže Best Project Management 2012

V období 1. března až 20. dubna 2012 je možné přihlásit projekty realizované v komerčních organizacích i ve veřejné správě, projekty v oblasti ICT, projekty organizačních či procesních změn, marketingových nebo regulatorních aktivit, technologické, stavební i developerské projekty. Vyhlášení vítězných projektů proběhne 12. června 2012 na odborné konferenci Project Management Day 2012 v angelo Hotel Prague.

Přihlášku do soutěže a více informací o Best Project Managementu i vítězných projektech minulých ročníků naleznete na www.BestProjectManagement.cz .

Cílem soutěže Best Project Management je nalézt a ocenit nejlepší projektový management ICT, organizačních a procesních projektů v oblasti komerčního sektoru a v oblasti státní správy v České republice a na Slovensku, ať již na straně dodavatele, odběratele, či realizátora dodávky pro odběratele, a zároveň vyvolat širší zájem odborné i laické veřejnosti o profesi projektového manažera a o project management obecně. Od roku 2010 se mohou do soutěže hlásit také stavební a developerské projekty.
Organizátory soutěže a související odborné konference Project Management Day jsou solit project a PRAM Consulting s odbornou garancí Ernst&Young. Hlavními partnery projektu jsou společnosti Unicorn Systems a Hewlett Packard. Soutěž i konference jsou organizovány ve spolupráci s českou Společností pro projektové řízení a slovenskou Spoločnosťou pre projektové riadenie.
S přáním mnoha úspěchů se těšíme na Vaše projekty!
Za realizační tým Best Project Management
Zuzana Záhorová

Odborný garant
Petr Janiš
Project Manager
+420 777 049 865
více o garantovi
Autor: Petr Janiš
Ohodnoťte článek

Přidat komentář

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×