Projectman přináší nová témata a video-kurzy

Připravili jsme pro vás novou verzi portálu Projectman.cz. Abychom vám poskytli nejlepší obsah, spolupracujeme s předními českými experty na projektové řízení. Kromě nových článků a šablon jsme pro vás připravili video-kurzy s odbornými lektory, ze kterých se třeba dozvíte podle čeho si vybrat PM certifikaci, jak se připravit na zkoušku PMP nebo jak pracovat s business casem.

Novou sekcí na webu jsou témata – hlavní okruhy a výzvy, kterým projektoví manažeři čelí. Garanci kvality obsahu zajišťují profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Nahlédněte do tématu Finanční řízení projektu, kde zjistíte, jak udržet rozpočet projektu pod kontrolou. Zajímají vás agilní metodiky řízení? Potom nevynechejte články a video-kurzy v tématu Agilní řízení a Scrum.

Hledáte nový projekt? Podívejte se na příběhy kontraktorů, kterým jsme pomohli nalézt nové zajímavé výzvy a poskytli školení a další podporu. Budeme rádi, když nám pošlete své CV a my se vám ozveme s relevantní pracovní příležitostí.

Sekce Nástroje obsahuje přehled software a on-line aplikací, které usnadňují projektové řízení a mohou zvýšit vaši efektivitu v práci.

Dodavatelé služeb projektového řízení nyní mohou představit své případové studie a prezentovat své služby prostřednictvím odborných článků.

Zároveň některý obsah zpřístupňujeme pouze členům našeho portálu. Členství je zdarma a registrace je možná i jednoduchým připojením přes LinkedIn. Zaregistrujte se a získejte z nového portálu maximum.

Potřebujete poradit? Využijte naši bezplatnou 15minutovou konzultaci.

Dejte nám vědět, jak se vám úpravy na webu a nový obsah líbí – napište nám váš názor přes kontaktní formulář.


Vybíráte certifikaci?

Project Management Basics je dobrý start! Jste-li seniorní projektový manažer, vsaďte na certifikaci! PRINCE2 Practitioner, PMP nebo IPMA B a C jsou dobrou volbou! Podle průzkumu mají projekťáci s certifikací až o 24 % vyšší odměny!


Pavelweb
Redaktor
Ing. Pavel Šmejkal
Autor: Ing. Pavel Šmejkal
Ohodnoťte článek

Přidat komentář

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×