10. ročník Konference projektového řízení

Letošní Konferenci projektového řízení vládly trendy robotizace a automatizace. Projectman vsadil na Milionáře. A jaké to bylo?

Řešila se otázka, zda za 10 či 20 let nahradí projektové manažery roboti, nebo zda se naopak automatizované nástroje a umělá inteligence stanou jejich nepostradatelnými partnery. Budou hardskills doménou technologií a z projektového manažera se stane především odborník na softskills a psychologii?

Projectman se i letos účastnil jako partner konference a bylo nás vidět!

Na skvělém workshopu s názvem System Thinking představil Ondřej Kavula účastníkům metodu, která pomáhá prostřednictvím facilitovaného skupinového řešení problémů měnit firmy na učící se organizace.
To se bude hodit v každém případě!

Náš stánek tradičně fungoval jako místo setkávání, ale netradičně také jako křeslo Vladimíra Čecha (v zastoupení Petra Janiše) a jeho soutěže Chcete být milionářem. Dva rychlí a stateční účastníci konference zde usedli, aby předvedli své znalosti z oblasti projektového řízení. Přestože se milionářem (zatím) nestal žádný z nich, odnesli si za mohutného potlesku publika atraktivní ceny.
A my už se těšíme na příští rok!
i18n: Rate

Make a Comment

Register

Register with

nebo

Classic registration

*
*
*
*
*
I agree with the processing of personal data under the Terms for the following purposes:
×