Chci řídit projekty

Projectman.cz spojuje profesionály projektového řízení se zajímavými klienty v České Republice. Staňte se součástí naší sítě kontraktorů a my zajistíme, abyste se rozvíjeli na zajímavých projektech, vzdělávali se a profesně rostli. Díky naší komunitě máte i jako freelancer s kým sdílet know-how, odbornou a administrativní podporu a platformu pro propagaci vaší osobní značky.

Příběhy našich kontraktorů

Juraj zeman speaking square

Juraj Zeman

Freelancing mi otvoril dvere k veľkým projektom v Unipetrole.


Robert3 copy

Robert Jiřík

Ve Škoda Auto pracuji na tom, aby jízda českým autem byla technologickým zážitkem.


Magda8bw%20copy

Magdaléna Spišiaková

Vďaka Projectmanovi a školeniu, ktoré mi poskytol, pracujem na HR marketingových kampaniach pre najatraktívnejšieho zamestnávateľa v Česku.

Dsc 7074%20copy

Tomáš Rossi

Projekty jsou jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co ochutnáš.

Gery%20foto

Gerasim Farafonov

Pracuji na projektu z portfolia mobilita jako služba (Mobility As A Service) pro velkou automobilku.

Obr%c3%a1zek1 edited

Michal Beránek

Věnuji se projektu implementace ERP systému

Pman papiry%20o%c5%98ez%20squer

Zkušenosti našich klientů

Přečtěte si nejnovější reference našich klientů...

Juraj zeman speaking square

Freelancing mi otvoril dvere k veľkým projektom v Unipetrole.


Začiatkom roku 2015 som si dal pár novoročných predsavzatí, jedným z nich bola zmena práce. Oprášil som svoj profil na LinkedIn-e a začal som hľadať najprv na jednom z najväčších pracovných portálov v ČR. Než som poslal prvé životopisy, začali ma oslovovať headhunteri na LinkedIn-e. Raz som dostal trochu inú správu, bola osobitejšia a vedel som, že na ňu určite odpíšem.

Hneď ďalší deň mi recruiter Vítek telefonoval a snažil sa mi viac priblížiť prácu pre Unipetrol. Dohodli sme si malý pohovor po práci pri šálke kávy. Premýšľal som, čo všetko mi môže priniesť zmena. Pre mňa dokonca zmena zo zamestnanca na kontraktora. Nakoniec som súhlasil s možným pohovorom priamo v Unipetrole.

Pamätám si na deň pohovoru: mal som veľa pocitov, veľmi som si prial uspieť, zaujať, a pri tom zistiť čo najviac o nových projektov, o prostredí, kde budem pracovať. Po pár dňoch prišlo rozhodnutie, že ma berú!

Pred nástupom do novej práce som prešiel školením u Projectmana, kde som sa prvý raz dozvedel viac o agilnom riadení projektov. Vďaka tímu Projectman a DigiMates už dva roky pracujem v spoločnosti, kde mám možnosť venovať sa zaujímavým a inovatívnym projektom, ako je zlepšenie ergonómie súčasných platobných metód a vývoj metód platieb na obslužných a samoobslužných čerpacích staniciach po celej Českej republike.

Robert3 copy

Ve Škoda Auto pracuji na tom, aby jízda českým autem byla technologickým zážitkem.


S Projectmanem se známe už několik let. Teď díky němu pomáhám marketingovému týmu ŠKODA Auto zvládnout transformaci do digitální doby.

Každý projekt je nová výzva. Tím spíš, pokud s daným prostředím nebo typem projektu nemám předchozí zkušenosti. Ví se o mně, že nejsem typ člověka, kterému by vyhovovalo sedět na jedné teplé židli. Chci za sebou vidět dobrou práci.

Pracuji jako kontraktor. Vedl jsem projekty v malých firmách i pro nadnárodní giganty, specializuji se na IT. Zkušenostmi, které si s sebou nesu, pomáhám klientům dělat skvělé věci. Buduji si tak vlastní brand, ale můžu se opřít o Projectmanovu síť a pomoc.

Kromě práce na projektech spolu s týmem Projectmana pomáhám na rozvoji komunity projekťáků.

Magda8bw%20copy

Vďaka Projectmanovi a školeniu, ktoré mi poskytol, pracujem na HR marketingových kampaniach pre najatraktívnejšieho zamestnávateľa v Česku.

HR marketing nie je oblasť, ktorej by sa venovalo mnoho firiem, preto v momente, keď som bola oslovená na pozíciu pre najväčšieho zamestnávateľa v ČR, bolo to pre mňa lákavé. Keď ma Vítek oslovil cez Linkedin, (všetkým radím, aby nepodceňovali tento nástroj) potešilo ma, že presne odhadol moje zameranie. Po prvom telefonáte sme sa dohodli na osobnej schôdzke, aby sme sa o pozícii pobavili bližšie. Ďalej nasledovalo interview v Škoda Auto a za 2 mesiace som už kráčala do novej práce. Kedže som dovtedy mala skúsenosti len s malými firmami, tak som mala trochu obavy z veľkej organizačnej štruktúry. Našťastie sa moje obavy nenaplnili a dostala som jednak voľnú ruku v rámci mojej pozicie správy Sociálnych médií a zároveň ziskala tím super kolegov. Tim Projectmanu mi bol od začiatku oporou a podporujú ma v ďalšom vzdelávaní, čo je pre mňa veľmi dôležité.

Dsc 7074%20copy

Projekty jsou jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co ochutnáš.

Moje kariéra projekťáka začala před 10 lety v mezinárodní bance HSBC, kde jsem dostal na starost několik sub-projektů rozsáhlého programu, které měli za úkol upgrade stávajícího core systému, jeho propojení se systémem na kreditní karty a dalšími přibližně 50 satelitními systémy. Velmi zajímavý projekt, masivní záběr, kolegové napříč všemi časovými zónami od Londýna, Prahy, Indie, Honkongu až Floridu, navíc s následným rolloutem do dalších zemí CEE a Ruska, kam jsem měl možnost i na delší čas vycestovat. Myslím, že na začátek jsem si lepší projekt nemohl přát.


Po 7 letech jsem se rozhodl pro změnu. Cesta mě zavedla k řízení středně velkého regionálního projektu pro PwC, pro které jsme postavili regionální Intranet a Sharespaces, opět s rolloutem do přibližně 20 zemí CEE a Ruska. V této době jsem se také hodně věnoval studiu metodologie projektového managementu a rozvíjel své praktické i teoretické znalosti. Businessově marketingový projekt byl v běžném světě projektového manažera, kde vévodí primárně IT projekty, příjemným zpestřením a skvělou zkušeností. Radost z práce byla na výsledném produktu znát. Byl velmi dobře hodnocen a přijat a za odměnu mi pak PwC nabídlo řídit obří IT projekt - pracovat na vybudování prvního z pěti globálních PwC Datacenter byla výzva i obrovská škola v jednom. Práce s profesionály PwC ze všech možných koutů světa IT infrastruktury byl skvělý zážitek.


Když projekt skončil, poohlížel jsem se po nové výzvě. V té době jsem se přes komoru projektových manažerů seznámil s Projectmanem. S Petrem jsme zašli na kafe a já jsem mu popsal svoji chuť vyzkoušet něco nového. Chtěl jsem poznat i jiné, než jen korporátní vody. Týden na to se mi ozval s pracovní nabídkou Head of IT v jedné střední české firmě a řízení jejich krizového projektu, s kterým se několik let bezvýsledně zápasí. Atmosféra teamu odpovídala stavu projektu a začátky nebyly vůbec jednoduché. S podporou vedení se nám podařilo do 6 měsíců systém nasadit a za dalších 5 měsíců pak plně zprovoznit.


Po ryze české firmě jsem zrealizoval řadu projektů v energetickém průmyslu, kde byla, zejména v době boomu dotací obnovitelných zdrojů, po schopnosti včas a precizně dodávat komplexnější projekty velká poptávka. Po vlně boomu v energetickém průmyslu jsem zkusil pár projektů jinde, včetně projektu pro Ministerstvo a státní správu, ale moc mě to nenadchlo a začalo se mi stýskat po uspořádaném korporátním světě. Projectman mi opět našel zajímavou příležitost v Raiffeisenbank, kde pracuji už přes rok. Na Raiffce se mi líbí vyvážená kombinace regulatorních a business projektů, kvalitní a pozitivní lidé a v neposlední řadě úžasný kolektiv.


Pro mě osobně je velmi důležité mít co nejširší záběr, učit se stále něco nové a rozvíjet svůj rozhled. Nevidět jen obal nebo jeho část, ale chápat souvislosti i big picture. Projectman je mi v tomhle super parťákem.

Gery%20foto

Pracuji na projektu z portfolia mobilita jako služba (Mobility As A Service) pro velkou automobilku.

Kombinace různých způsobů dopravy (auta, městská hromadná doprava, kola, skútry) a služeb sdílené ekonomiky může vyřešit problémy, které trápí obyvatele měst – dopravní zácpy, nedostatek parkovacích míst a znečištění vzduchu. Jednoduše – hledáme cesty, jak lidem usnadnit pohyb z bodu A do bodu B a zlepšit tak městský život.

"Projectman mi zprostředkoval cestu k tomuto projektu a podporuje můj osobní rozvoj – nedávno jsem díky tomu získal PMP certifikaci, nemluvě o množství konferencí a školení které mám k dispozici. S Projectmanem spolupracuji již 4 roky a můžu říct jediné – jsou prostě skvělí!"


Obr%c3%a1zek1 edited

Věnuji se projektu implementace ERP systému

Věnuji se projektu implementace ERP systému s důrazem na vybrané aspekty korporátních pravidel v logice mezinárodních standardů pro finance, nákup a controlling. Projekt má z pohledu komplexnosti charakteristiky programu a realizuje se souběžně v ČR i SK.

Na začátku mojí spolupráce s Projectmanem byl velmi příjemný pohovor u kávy, přesně v tom duchu, jak to deklarovali na svých stránkách. Rychle jsme identifikovali projekt, na kterém bychom mohli spolupracovat a po několika týdnech se tato spolupráce stala realitou, která trvá již bezmála 2 roky. V rámci vzdělávání jsem měl možnost absolvovat zajímavá školení, získat další certifikaci a poznat profesionální i lidsky velmi příjemný tým Projectman.cz.

Pman papiry%20o%c5%98ez%20squer

Přečtěte si nejnovější reference našich klientů...

"S Projectmanem spolupracuji od roku 2012. Dodávají nám projektové řízení projektů v oblasti IT technologií. Oceňuji odborný přehled, síť kontaktů mezi komunitou projektových manažerů a kvalitu dodávaných lidí."

Luboš, PMO jedné z top 10 českých firem


„S Projectmanem spolupracuji od roku 2017 na projektu GDPR, kde jejich projekťáci řídí několik dílčích streamů.
Na spolupráci oceňuji zejména dobrý výběr vhodných lidí do mého týmu a jejich odbornou úroveň.“

Miroslav Šinály, Projektový Manažer, ŠKODA AUTOStaň se dalším digitálním hrdinou

Proč pracovat přes Projectmana?

  • Nabídneme vám projekt podle vašich preferencí.
  • Pomůžeme s potřebnou administrativou: zřízení ŽL, vedení účetnictví, podpora při timesheetování a fakturaci.
  • Samozřejmostí je neomezený tarif i k soukromým účelům a prostředky pro práci.
  • Podpoříme váš osobní brand: připravíme vám profesionální fotografie, vyladíme vaši prezentaci na LinkedInu a dalších profesních sítích. Máte-li za sebou projekt se zajímavým příběhem, můžete se o něj podělit v publikovaném rozhovoru.
  • Získáte zvýhodněný vstup na naše školení a přístup do naší odborné knihovny s tituly, které nejsou běžně dostupné.
  • A protože život není jen o práci, pořádáme občas grilování a sportovní akce, kde se potkáte s dalšími experty z oboru.
  • Myslíme i na vaše zdraví - můžete využívat MultiSport kartu a lekce jógy v naší kanceláři.
  • Stačí vyplnění profesního dotazníku a 60 minutové posezení u kávy.


Projectman.cz ve spolupráci s personální agenturou DigiMates.

Logo digimates a07513d8197546d996c304150032611586b825eb3c34ded551bf91fd357057e8
Chuck a1ad9a98841e1585f757caac7466fe019d0ce1431f79e5d7281dfddf82f0d642

Jsme IT headhunteři. Hledáme špičkové technology, experty i managery, kteří pomáhají svými znalostmi a dovednostmi našim klientům vytvářet lepší svět.

Chcete řídit zajímavé projekty? Rádi Vám s tím pomůžeme. Vyplňte formulář níže.

Arrow red bottom d2237540fc687023d4aba670eb0f13b87659e7cc617098c9f1b10b425852f260
Potřebujete poradit?
04 format%20pro%20web edited

Na vaše dotazy odpovídá:

Dominika Kostovová
776 142 158
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×